Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Cvičení
Cvičení Qigong

Potřebujete občas vypnout, vyčistit si hlavu? Přijďte vyzkoušet staré cvičení Čchi-kung (také qigong, čtěte čí-kung) jsou tradiční čínská cvičení, která pěstují čchi (qi) neboli „vitální energii"

Cvičení je nenáročné a proto vhodné pro každou věkovou skupinu

Scházíme se v pondeli od 11  - 12 hod

ve Stavounionu ( byvale Pozemni stavby)     Žižkova tř.12, Česke Budějovice,  

info: tel.: 724625007 + rezervace

Na cviceni je vhodne si prinest pohodlne obleceni (teplaky, triko) boty nemusi, nebo jen lehke tenisky.

1x vstup 110,- Kč

moznost zakoupeni permanentky 20x vstup 1800,- Kč

 

Co to je Qi?
Je to proudící energie, dodávající primární sílu tělu i duši.
Je- li Qi volná ničím nesvazovaná, nemáme nikde žádné bloky a jsme zdraví.
Nacházíme se tak ve stavu optimální harmonie.
Pokud dojde k nějakým překážkám a stagnacím, kdy energie nemůže proudit, mohou se objevit nemoci, a to na úrovni fyzické i psychické.

Gui Gen Qi Gong (čti kuei ken)
Je zdravotní cvičení zaměřené na harmonizaci pěti orgánů (slezina, ledviny, plíce, játra, srdce). Vychází ze základů tradiční čínské medicíny a filozofie taoismu.
Tuto sestavu vytvořil doktor Xu Hongtao, který má za sebou již několik desetiletí dlouhou klinickou praxi. Doktor Xu Hongtao se podílí i na výzkumu a výuce studentů tradiční čínské medicíny. Do Pekingu, kde působí, za ním jezdí studenti z Číny i celého světa, kteří zde sbírají zkušenosti.