Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Něco o mě
Něco o mě

Vítám Vás na stránkách studia Neka.

Moji prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsem vždy připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby. Vyberte si ze široké nabídky masáží, cvičení či potravních doplňků. Ať už se jedná o zdravotní problém, či formování postavy, jsem vám vždy ochotně nápomocna při řešení jakéhokoliv problému. Samozřejmostí je u mne individuální a vždy pozitivní přístup. Na Vaši návštěvu se těší  Katarína Nekolová

Cvičení na vibrační plošině pod přímým vedením.

Poradenství. Prodej potravních doplňků i konzultace vasich "zasob", které užíváte , měřením EAV - elektroakupunkturní měření zátěží vašeho organismu a měření Kvantovým rezonančním magnetickým analýzátorem

V příjemném prostředí studia zažijete to pravé uvolnění a relax. Těším se na Vás i jako mistr a učitel Komyo Reiki Kai. Zasvěcení do reiki energií je možné, po dohodě.

Darujte svým blízkým DAREK, který potěší jejich tělo i duši...Thajskou masáž, bahenní zábal, relax, více možností jak potěšit najdete v sekci masáže nebo koupí dárkového poukazu.

CVIČENÍ:    cvičení Qigong, cvičeni "zdravá záda"

výdejna e-shopu www.cbmenu.cz prodejna veganskeho jidla ASHOKA

 

 

Dárkové poukázky, zvýhodněné permanentky, to vše je možné zakoupit  a darovat tak masáž, cvičení, produkty i konzultaci.

 

Nezapomeňte: jste jedineční, neopakovatelní a to co pomáhá Vašim přátelům nemusí být tím nejlepším právě pro Vás!

 

NEKOLOVÁ KATARÍNA

 

.